Bardejov.sk Mapy.sk Makovica.sk
  Telefón : 0908 338 951  
E-mail: info@privat-ujozefa.sk  
  Home  
Vážení hostia, milí priatelia,
Ubytovanie v súkromí Privát U Jozefa sa nachádza v malebnom prostredí rekreačnej oblasti Bardejov – Miháľov. Rodinný privát je vzdialený len 4 km od centra mesta, poskytuje výborné ubytovanie s WIFI pripojenim k internetu a okolie ponúka úžasné príležitosti letných a zimných športov, turistiky, oddychu a samozrejme dáva možnosť nákupom aj večernej zábave.

Bardejov je známe historické mesto ktorého väčšiu časť tvorí Mestská pamiatková rezervácia s množstvom pamiatkovo chránených objektov a zaujímavostí, ktoré boli zapísané do Zlatej knihy UNESCO. Miháľov je malá mestská časť vo výške 150 m nad Bardejovom (550 m.n.m.), miesto kde uniknete pred každodenným hlukom a stresom.

6 km od Bardejova sa nachádzajú Bardejovské kúpele so svetoznámymi minerálnymi prameňmi, možnosťou liečenia, rekreácií, prehliadky múzea ľudovej architektúry.

Ubytovaným hosťom k dispozícii úplne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť, priestor na odkladanie lyží a bicyklov ako i vlastné uzavreté parkovisko. Pre hosti ktorí uprednostňujú stravovanie v reštauráciach doporučujeme Reštauraciu Arkáda v Bardejove.

Vážení hostia, milí priatelia,
či už budete svoj čas tráviť aktívnym športom, kúpaním, turistikou alebo sa vydáte obdivovať množstvo historických pamiatok, po návrate späť Vám poskytneme pokojnú a príjemnú atmosféru, aby ste mohli načerpať nové sily do ďalšieho dňa.

Tešíme sa na Vašu návštevu !
  Top
Home
Cenník
Rezervácie
Slovensky Deutsch English Polski Magyarul Russian version
   
Na bicykli za drevenými kostolíkmi.
Ak chcete vidieť miesta, čo sa len tak často nevidia a spoznať to, čo len málokto pozná, vyberte sa stráviť dovolenku k nám, ...sme tu pre Vás. Budete ušetrený od akéhokoľvek turistického zhonu, pretože budete bývať v kľudnej časti mesta. Ponúkame Vám kvalitné ubytovanie za najnižšie ceny v meste. Navštívte so svojou rodinou alebo priateľmi východoslovenské drevené kostoly, ktoré sa stali najväčšou turistickou zaujímavosťou Bardejova a jeho okolia.
 
next ...
  Design by: webové stránky na míru Copyright © 2004-2011 Privát: U Jozefa - Jozef Gibeľ, Bardejov - Miháľov.
Pačia sa Vám naše stránky, alebo máte nejaké pripomienky ? Kontaktujte nášho webmastera