Bardejov.sk Mapy.sk Makovica.sk
  Telefón : 0908 338 951  
E-mail: info@privat-ujozefa.sk  
   
Copyright © 2004 - 2011 Privát: U Jozefa - Jozef Gibeľ

Všetky práva vyhradené. Určené len pre osobné použitie. Tieto stránky možno stiahnuť, kopírovať alebo tlačiť (vrátane textu a grafiky) pre osobné, nekomerčné používanie. Distribúcia alebo publikácia týchto stránok (vrátane textu a grafiky) v akejkoľvek podobe je bez písomného povolenia zakázaná!
Táto sekcia web. stránky je určená iba pre webmasterov týchto stránok. Ak patríte medzi týchto ľudí, prosím napíšte heslo a pusťte sa do editovania, ak nie opusťte prosím tuto sekciu.
Zadajte prosím Vaše heslo:
Foto & Text: Jana Ližbetinová, Martina Migová, Martin Gibeľ.

Webmaster & Design: Pavel Čapek,
Jozef Gibeľ.

  Top
Home
Cenník
Rezervácie
Slovensky Deutsch English Polski Magyarul Russian version
   
Naplánujte si svoju dovolenku v Bardejove.
Bardejov je svetoznáme kúpeľné mesto, ktorého súčasťou sú aj Bardejovské Kúpele. Dnes patria medzi najvyhľadávanejšie kúpeľné centrá na Slovensku. Najväčším bohatstvom Bardejovských Kúpeľov sú vzácne zdroje liečivých minerálnych vôd. Liečia sa tu choroby obehového ústrojenstva, ochorenia tráviaceho traktu, žlčníka, pečene a choroby dýchacích ciest. Ak ste nestihli dovolenkovať v lete nevadí, Bardejovské kúpele sú krásne aj na jeseň. Nechajte sa inšpirovať farbami a vôňou jesene a príďte si oddýchnuť k nám, ponúkame Vám kvalitné ubytovanie za najnižšie ceny v meste.
 
next ...
  Design by: webové stránky na míru Copyright © 2004-2011 Privát: U Jozefa - Jozef Gibeľ, Bardejov - Miháľov.
Pačia sa Vám naše stránky, alebo máte nejaké pripomienky ? Kontaktujte nášho webmastera