Bardejov.sk Mapy.sk Makovica.sk
  Telefón : 0908 338 951  
E-mail: info@privat-ujozefa.sk  
  Ubytovanie  
Vážení hostia, milí priatelia,
poskytujeme pre vás kvalitné ubytovanie v štandardne zariadených izbách za veľmi výhodne ceny v malebnom prostredí rekreačnej oblasti Bardejov – Miháľov. Snažíme sa vytvárať svojim klientom ideálne podmienky na prežitie nezabudnuteľnej dovolenky alebo výborné zázemie na služobných cestách.

Ubytovanie na súkromí Privát U Jozefa je riešené v byte na prízemí a podkroví rodinného domu so samostatným vstupom. Rodinný privát má celkovú max. kapacitu 10 lôžok. Ubytovanie je možné v jednoposteľovej, dvojposteľovej alebo trojposteľovej izbe, pre viacčlenné rodiny s možnosťou prístelky. Izby sú štandardne zariadené s farebným TV a rádiom, fénom na vlasy, hygienické potreby sú súčasťou štandardu každej izby. Vstup do izieb je z priestrannej spojovacej chodby. Dve sociálne zariadenia s umývadlom, vaňou a WC sú spoločné pre hosťovské izby. Všetky izby privátu sú nefajčiarske (fajčiarom je k dispozícií vonkajšia terasa).

Ubytovaným hosťom je k dispozícii menšia spoločenská miestnosť, kompletne vybavená kuchyňa (plynový sporák, kávovar, chladnička a kuchynský riad)s jedálenským stolom pre viac osôb, na prípravu vlastných jedál. Veríme, že úplne vybavenú kuchyňu pre vlastnú potrebu príprav jedál ocenia najmä rodiny s malými deťmi a študujúca mládež. Ubytovným hosťom je k dispozícií zdarma bezdrôtový prístup na internet WIFI 15Mb/s (i na záhrade/terase).

V lete je návštevníkom k dispozícii vonkajšie záhradné posedenie v altánku s možnosťou grilovania v príjemnom prostredí pri krbe. Na Vašu žiadosť ochotne pripravíme drevo, uhlie alebo brikety a založíme oheň v krbe.

Prečo Privát u Jozefa Bardejov-Mihaľov?

Náš privát sa nachádza v kľudnej časti mesta uprostred zelene. Klientom ponúkame individuálny prístup a poskytujeme príjemné rodinné prostredie, aby pobyt u nás bol pre Vás druhým domovom na cestách. Pre spríjemnenie pobytu naviac:

  • Zdarma bezdrôtový prístup na internet WIFI 15Mb/s (i na záhrade/terase).
  • Pre ubytovaných hostí je k dispozícií voľne prístupná plne vybavená kuchyňka.
  • Menšia spoločenská miestnosť s TV so satelitným príjmom.
  • Pre vaše pohodlie a príjemný spánok na každom lôžku 2 vankúše, (90x70 + 70x50).
  • Denne pre Vás zdarma pripravená káva a čaj v kuchynke.
  • Zdarma parkovanie vo dvore stranou od komunikácie.
  • V prípade daždivého počasia zdarma zapožičanie dáždnika.
  • Zdarma na požiadanie zapožičanie žehličky a žehliacej dosky.

Ubytovanie je výhodné najmä pre obchodných cestujúcich, seniorov, študentov a rodiny s deťmi z veľkomiest, kde nájdu skutočnú oázu ticha a kľudu, zdravý vzduch a prekrásny výhľad na Čergovské pohorie. Všemožne v ústrety vychádzame svojím klientom a k prvým aktivitám patrí starostlivosť o deti. Deťom poskytujeme zľavy z cien ubytovania (viď cenník). V okolí Privátu sú deťom k dispozícii rôzne hry a športové aktivity.

  Top
Home
Cenník
Rezervácie
Slovensky Deutsch English Polski Magyarul Russian version
   
Bolo Vám u nás na Mihaľove dobre?
Máte fotku, ktorá by vyjadrovala vašu spokojnosť, alebo nejaký veselý zážitok s ktorým by ste sa chceli podeliť s ostatnými? Ak áno pošlite nám ju. Určite sa s ňou stretnete na našich stránkach a od nás dostanete malú pozornosť. Fotky môžete posielať elektronicky na adresu: info@privat-ujozefa.sk . Tešíme sa na vaše e-maily.
 
next ...
  Design by: webové stránky na míru Copyright © 2004-2011 Privát: U Jozefa - Jozef Gibeľ, Bardejov - Miháľov.
Pačia sa Vám naše stránky, alebo máte nejaké pripomienky ? Kontaktujte nášho webmastera