Bardejov.sk Mapy.sk Makovica.sk
  Telefón : 0908 338 951  
E-mail: info@privat-ujozefa.sk  
  Home  
Vážení hostia, milí priatelia,
Ubytovanie v súkromí Privát U Jozefa sa nachádza v malebnom prostredí rekreačnej oblasti Bardejov – Miháľov. Rodinný privát je vzdialený len 4 km od centra mesta, poskytuje výborné ubytovanie s WIFI pripojenim k internetu a okolie ponúka úžasné príležitosti letných a zimných športov, turistiky, oddychu a samozrejme dáva možnosť nákupom aj večernej zábave.

Bardejov je známe historické mesto ktorého väčšiu časť tvorí Mestská pamiatková rezervácia s množstvom pamiatkovo chránených objektov a zaujímavostí, ktoré boli zapísané do Zlatej knihy UNESCO. Miháľov je malá mestská časť vo výške 150 m nad Bardejovom (550 m.n.m.), miesto kde uniknete pred každodenným hlukom a stresom.

6 km od Bardejova sa nachádzajú Bardejovské kúpele so svetoznámymi minerálnymi prameňmi, možnosťou liečenia, rekreácií, prehliadky múzea ľudovej architektúry.

Ubytovaným hosťom k dispozícii úplne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť, priestor na odkladanie lyží a bicyklov ako i vlastné uzavreté parkovisko. Pre hosti ktorí uprednostňujú stravovanie v reštauráciach doporučujeme Reštauraciu Arkáda v Bardejove.

Vážení hostia, milí priatelia,
či už budete svoj čas tráviť aktívnym športom, kúpaním, turistikou alebo sa vydáte obdivovať množstvo historických pamiatok, po návrate späť Vám poskytneme pokojnú a príjemnú atmosféru, aby ste mohli načerpať nové sily do ďalšieho dňa.

Tešíme sa na Vašu návštevu !
  Top
Home
Cenník
Rezervácie
Slovensky Deutsch English Polski Magyarul Russian version
   
Naplánujte si svoju dovolenku v Bardejove.
Bardejov je svetoznáme kúpeľné mesto, ktorého súčasťou sú aj Bardejovské Kúpele. Dnes patria medzi najvyhľadávanejšie kúpeľné centrá na Slovensku. Najväčším bohatstvom Bardejovských Kúpeľov sú vzácne zdroje liečivých minerálnych vôd. Liečia sa tu choroby obehového ústrojenstva, ochorenia tráviaceho traktu, žlčníka, pečene a choroby dýchacích ciest. Ak ste nestihli dovolenkovať v lete nevadí, Bardejovské kúpele sú krásne aj na jeseň. Nechajte sa inšpirovať farbami a vôňou jesene a príďte si oddýchnuť k nám, ponúkame Vám kvalitné ubytovanie za najnižšie ceny v meste.
 
next ...
  Design by: webové stránky na míru Copyright © 2004-2011 Privát: U Jozefa - Jozef Gibeľ, Bardejov - Miháľov.
Pačia sa Vám naše stránky, alebo máte nejaké pripomienky ? Kontaktujte nášho webmastera