Bardejov.sk Mapy.sk Makovica.sk
  Telefón : 0908 338 951  
E-mail: info@privat-ujozefa.sk  
  Editácia  
Copyright © 2004 - 2011 Privát: U Jozefa - Jozef Gibeľ

Všetky práva vyhradené. Určené len pre osobné použitie. Tieto stránky možno stiahnuť, kopírovať alebo tlačiť (vrátane textu a grafiky) pre osobné, nekomerčné používanie. Distribúcia alebo publikácia týchto stránok (vrátane textu a grafiky) v akejkoľvek podobe je bez písomného povolenia zakázaná!
Táto sekcia web. stránky je určená iba pre webmasterov týchto stránok. Ak patríte medzi týchto ľudí, prosím napíšte heslo a pusťte sa do editovania, ak nie opusťte prosím tuto sekciu.
Zadajte prosím Vaše heslo:
Foto & Text: Jana Ližbetinová, Martina Migová, Martin Gibeľ.

Webmaster & Design: Pavel Čapek,
Jozef Gibeľ.

  Top
Home
Cenník
Rezervácie
Slovensky Deutsch English Polski Magyarul Russian version
   
Najlepší výlet pre Vás a pre vaše deti.
Na Slovensku je málo miest, ktoré sa môžu pochváliť takým bohatstvom historických pamiatok ako práve Bardejov. Mesto je právom charakterizované ako najgotickejšie na Slovensku. Svojich obdivovateľov si nájde nielen medzi historikmi, ale i mladými ľuďmi, seniormi a rodinami s deťmi. Bardejov je miestom krásnym a originálnym, poetickým a neopakovateľným, s charakteristickou črtou ľudí, ktorí tu žijú: ...temperamantné a drsné - zároveň však ľudské a láskavé... nárečie, ktoré inde nezapočujete, ľudí, ktorých inde nestretnete.
 
next ...
  Design by: webové stránky na míru Copyright © 2004-2011 Privát: U Jozefa - Jozef Gibeľ, Bardejov - Miháľov.
Pačia sa Vám naše stránky, alebo máte nejaké pripomienky ? Kontaktujte nášho webmastera