Bardejov.sk Mapy.sk Makovica.sk
  Telefon : 00421 908 338951
E-mail: info@privat-ujozefa.sk
  Edit��cia  
Copyright Š 2004 - 2011 Privát: U Jozefa - Jozef Gibež

Všetky práva vyhradené. Určené len pre osobné použitie. Tieto stránky možno stiahnu, kopírova alebo tlači (vrátane textu a grafiky) pre osobné, nekomerčné používanie. Distribúcia alebo publikácia týchto stránok (vrátane textu a grafiky) v akejkožvek podobe je bez písomného povolenia zakázaná!
Táto sekcia web. stránky je určená iba pre webmasterov týchto stránok. Ak patríte medzi týchto žudí, prosím napíšte heslo a puste sa do editovania, ak nie opuste prosím tuto sekciu.
Zadajte prosím Vaše heslo:
Foto & Text: Jana Ližbetinová, Martina Migová, Martin Gibež.

Webmaster & Design: Pavel Čapek,
Jozef Gibež.

  Top
Home
Árlista
Szobafoglalás
Slovensky Deutsch English Polski Magyarul Russian version
   
Tervezze meg bártfai (bardejovi) szabadságát.
Bártfa (Bardejov) világhírű fürdőváros,amelynek része a Bártfai fürdő (Bardejovské Kúpele) . Ma Szlovákia legkeresettebb fürdőközpontjai közé tartozik. A Bárfai Fürdő legnagyobb gazdagsága a gyógyhatású ásványvízforrások. A fürdőben keringési rendszeri, emésztési rendszeri, epe, máj és légzőszervi megbetegedések gyógyításával foglalkoznak. Amennyiben nem sikerült a nyáron szabadságolnia, ne csüggedjen, a Bártfai Fürdő ősszel is csodálatos. Engedje, hogy az ősz színei és illata megihlessék és pihenjen meg nálunk. Jó minőségű szálláslehetőséget kínálunk a legalacsonyabb áron a városban.
 
next ...
  Design by: webové stránky na míru Copyright Š 2004-2011 Privát: U Jozefa - Jozef Gibež, Bardejov - Mihážov.
Pačia sa Vám naše stránky, alebo máte nejaké pripomienky ? Kontaktujte nášho webmastera